Školní fotografická soutěž

pro studenty i učitele naší školy probíhala od června do prosince 2014. Posílali jste fotografie do pěti kategorií: Krása, Život v pohybu, Vzpomínky na..., Nálady a Cestou.
Nominované fotografie posuzovala šestičlenná porota, která hodnotila nápad, originalitu, umělecké ztvárnění i technické provedení, a konečné pořadí bylo stanoveno součtem bodů od všech porotců.
Všechny soutěžní fotografie i vítězné fotografie z jednotlivých kategorií si můžete prohlédnout ve fotogalerii níže, kromě toho je najdete i na nástěnkách u učebny 362.
Poděkování patří všem soutěžícím ( Tereza Pazourová, Vlastík Kubíček, Jakub Horáček, Míša Štolcová, Jakub Kvapil, Tomáš Musílek, Ondra Šrámek, Romana Bezděková, Johanna Smrčková, Monika Semerádová, Mgr. Hana Minářová, Ing. Radana Jílková, Mgr. Zdeněk Papoušek, Mgr. Karel Měšťánek) a celému realizačnímu týmu (porota: Mgr. Radek Flek, Mgr. Martina Machačová, Mgr. Milan Maceček, Kristýna Podlevská, Karolína Kovaříková a David Lavička, propagace: Tereza Pazourová, Adéla Havlíčková, Šárka Plhalová, tvorba diplomů: Josef Bittner)
Vítězům gratulujeme!
 

Diskusní téma: Školní fotografická soutěž

Bezvadný nápad a skvělá realizace

Kreativita budiž podpořena! Těším se na ranní kávy s pročítáním a prohlížením :)

Jsem nadšena

Poděkování iniciátorce a Vám, tvůrčím osobnostem, za krásno pro oko a rej myšlenek a asociací, které se zásluhou této soutěže, v důsledku této výstavy... rozvířily!!!

Přidat nový příspěvek